Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, które są instalowane na Twoim urządzeniu końcowym. Za ich pomocą zbierane są informacje, które mogą stanowić dane osobowe. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityka Prywatności.

cancel

Suavinex

Hiszpański producent Suavinex dostarcza smoczki, butelki do karmienia i inne akcesoria dla dzieci. Artykuły Suavinex wyróżniają się jednak na tle innych produktów pod kątem pomysłu i wysokiej jakości. Zapoznaj się z asortymentem, który oferujemy w sklepie internetowym Zosiu i zamów go dla bezpieczeństwa i satysfakcji opieki na dzieckiem. W krótkim czasie zrealizujemy wysyłkę bezpośrednio pod wskazany adres. 

Artykuły Suavinex - kup wygodnie za pośrednictwem online

Produkty Suavinex to między innymi:

  • antykolkowa butelka na mleko o wolnym lub regulowanym przepływie,
  • zestaw do manicure dla niemowląt, 
  • silikonowy smoczek anatomiczny, 
  • podwójne etui na smoczek
  • klips do smoczka z tasiemką zapobiegającą zgubieniu artykułu. 

Wszystkie przedmioty marki Suavinex wykonane zostały w przyjemnych, pastelowych kolorach. Warto zamówić je w ramach wyprawki dla noworodka lub wybrać pojedynczy produkt i kupić go w ramach prezentu dla rodziców oczekujących narodzin dziecka. Jeśli masz pytania lub chcesz skorzystać z doradztwa przed zakupem, zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub e-mailowego. Zakupy przez Internet oszczędzają czas i są współcześnie najwygodniejszą i najbezpieczniejszą formą kompletowania przedmiotów. 

Filtruj według

Kategorie
więcej... mniej
Cena
26 149